Sprachreise Malta
Angielski na Malcie

Angielski na Malcie - Szkoła językowa Global Village

Nauka języka angielskiego na Malcie połyczona z miłym wypoczynkiem!

Szkoła językowa Global Village Malta to bardzo aktywna szkoła językowa o międzynarodowym charakterze. Wyróżnia ją ponadstandardowe zaangażownie pracowników szkoły w staranne przygotowanie całego pobytu językowego dla studenta. Począwszy od przybycia na miesjce po przez zakwaterowanie, kurs i naukę jak i program rozrywkowy. Szkoła znajduje się w przepięknie odrestaurowanej willi w dzielnicy St Paul's Bay. Obejrzyj mape oraz region St Pauls Bay, Bugibba & Qawra.

W ofercie znajdą Pażstwo kursy językowe z 20 godzinami w tygodniu już od 120 Euro z atydzień.

Szkoła językowa Global Village jest honowoym członkiem FELTOM - "Federation of English Language Teaching Organisations, jest to gwarancją najwyższej jakości oferowanych usług.

Oferowane kursy języka angielskeigo na Malcie:

Na życzenie szkoła może zorganizować dla Państwa zakwaterowanie. Najbardziej popularnym zakwaterowaniem jest pobyt u rodziny goszczącej, szkoła posiada równieś własną rezydencję szkolną oraz oferuje zakwaterowanie w apartamantach i hotelach.

Poza zajęciami edukacyjnymi szkoła organizuje dla swoich studentów atrakcyjne zajęcia sportowe oraz program kulturalno-rozrywkowy. Plaża znajduje się "dwa kroki" od szkoły, dlatego zaraz po zajęciach szkolnych można udać sie na wypoczynek na plażę. Golden Bay i Riviera Martinique, są w odległości 10 minut busem. Natomiast najdłuższa plaża Mellieha Bay znajduje się w odległości 15 minut a Paradiese Bay w odległości 20 minut od szkoły językowej.

 

W przypadku wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z konsultantem.

 

Informacje do pobrania: Download Download Sprachkurse Malta

Nauka jezyka angielskiego na Malcie Kursy jezyka angielskiego na Malcie Kolonie jezykowe dla dzieci imlodziezy na Malcie
Datenschutzerklärung