Sprachreise Malta
Kursy angielskiego na Malcie

Pobyt językowy na Malcie - Apartament

Szeroka oferta wygodnych i komfortowo urządzonych apartamentów

Dla osób oczekujących więcej komfortu w miejscu zakwaterowania oferujemy atrakcyjnie wyposażone i przestronne apartamenty w miejscowościach Buggiba, St. Paul's Bay oraz Qawra.

Sprawdź na mapie.

Apartamenty Portobello: 2 sypialnie

Apartament z pięknym widokiem na zatokę w odległości od szkoły ok. 8 minut na pieszo. Apartament posiada łazienkę oraz 2 sypialnie z klimatyzacją. Do dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia oraz pralka. Przestronny pokój dzienny z TV oraz balkon z widokiem na Paul's Bay. Proszę zabrać ze sobą ręczniki na plażę!
Ceny w zyleżności od pory roku zobacz: Download --> Hotel-und Apartmentspreise. Gotowy przelicznik otrzymaja Państwo na zapytanie.

Apartamenty Parklane

Idealny wybór dla rodzin. Apartamenty znajdują się w samym sercu Qawra w części wyspy St. Paul's Bay. Odległść od szkoły to ok. 25 minut na pieszo. W sąsiedztwie sklepy, kawiarnie i restauracje. Apartamenty z pokojami dla od 1 do 6 osób.
Przytulnie wyposażone pokoje 1-osobowe z łazienkami są tańszą alternatywą dla pokoi hotelowych. Wszystkie apartamanty posiadają klimatyzację, balkon, telefon, SAT-TV oraz bezpłatny dostęp do internetu poprzez WiFi. Na dachu do dyspozycji gości taras z basenem.
Ceny w zyleżności od pory roku zobacz: Download --> Hotel-und Apartmentspreise. Gotowy przelicznik otrzymaja Państwo na zapytanie.

Zapraszamy do skorzystania z tanich pakietow: lot + zakwatrowanie. Lot z zakwaterowaniem na 1 tydzień już od 270 €.
W celu spradzenia cen prosze wejść na stonę: www.travel-overland.de nastepnie wyszkać zakładkę: "Pauschalreisen -> Last Minute" podać w nawigacji "Reiseziel" - Malta oraz "Abflughafen" czyli miejsce wylotu.

W przypadku wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z konsultantem.

Informacje do pobrania: Download Download Sprachkurse Malta

Tanie zakwaterowanie na Malcie

Kurs i zakwaterowanie na Malcie

Datenschutzerklärung