Sprachreise Malta
Angielski na Malcie

Angielski na Malcie: St. Paul's Bay

St Paul's Bay to raj dla miłośników wszystkich sportów wodnych

St. Pauls Bay położone jest w przepięknej zatoce morskiej. Miejscowość należy do ulubionych miejsc turystycznych w tym regionie. Obszerny wybór przytulnych kawiarenek i restauracji, barów rybnych sprawia że każdy znajdzie tutaj dla siebie coś odpowiedniego. Mapa

Ogromną atrakcją jest wyprawa w podmorskie głębiny i odkrywanie ukrytych tam skarów. Malta ze swoimi 316 km² nie jest może zbyt obszernym terenem ale posiada za to ogromne atuty niezbędne do udanego urlopu. Nasi studenci są bardzo zadowoleni ze swoich pobytów: nie tylko wracają ze znajomością języka angielskiego ale jeszcze są wypoczęci i tryskają energią, dzięki słonecznej pogodzie panującej na Malcie przez cały rok.

Malta posiada miejsca jedyne w swoim rodzaju. Dla zwiedzających to skarbnica zabytów i relikwii z każdej epoki. Każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Miłośnicy archeologii i historii doceniają niesmowite tutejsze świątynie ze skarbnicami. Tubylcy chętnie opowiadają historie przekazywane im z dziada pradziada.

Maltańczycy wykorzystują każdą okazję do świętowania. Korzystając z pobytu językowego na Malcie na pewno będziesz miał okazję uczestniczenia w jednej z takich okoliczności.

Zapraszamy serdecznie do nauki języka angielskiego połączonej z miłym wypoczynkiem na słonecznej Malcie.

W przypadku wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z konsultantem.

Informacje do pobrania: Download Download Sprachkurse Malta

Nauka jezyka angielskiego na Malcie Kursy jezyka angielskiego na Malcie Kolonie jezykowe dla dzieci imlodziezy na Malcie
Datenschutzerklärung